نخستین اجلاس دبیران انجمن های علمی دانشجویی کشور

اخبار

🔴 نخستین اجلاس دبیران انجمن های علمی دانشجویی کشور / آبان ماه ۱۴۰۱ 📢

🔹 اجلاس سراسری دبیران انجمن های علمی دانشجویی و جشنواره تقدیر از انجمن های برگزیده دانشگاه های آزاد کشور به همت باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی طی روزهای یکشنبه ۸ و دوشنبه ۹ آبان‌ماه سال جاری در محل هتل فرهیختگان در واحد علوم و تحقیقات تهران برگزار گردید.

🔹 در این نشست که جهت هم اندیشی، تبیین سیاست ها، فعالیت ها و اهداف انجمن‌های علمی دانشجویی و ارائه راهکارهای عملی در راستای توان افزایی آتی آنها و ایجاد فضایی پیشرو و علمی و همسو سازی علم و صنعت منعقد شد، جمعی از دبیران انجمن های منتخب، اعضای هیئت مدیره و دکتر حسن پور رییس باشگاه مذکور، معاونان، مدیران کل، دکتر آقامیری رییس دانشگاه های آزاد اسلامی استان تهران و دکتر طهرانچی رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران حضور داشتند. در رتبه بندی انجمن های علمی و دانشجویی فعال طی سال ۱۴۰۰ که در آن انجمن ها در گروه های A+ A B C D E F تعریف می شوند، ۳۸ انجمن در گروه A+ قرار گرفتند.

🔴 انجمن علمی دانشجویی مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران از بین ۷۳۷ انجمن فعال کشور، ضمن کسب رتبه یکم واحد علوم و تحقیقات تهران در بین انجمن های حاضر در گروه A+ در رتبه ۲۳ کشوری قرار گرفت تا در این اجلاس تنها نماینده واحد دانشگاهی خود باشد.

🔹 از جمله بخش‌های مهم برنامه این اجلاس بازدید شرکت کنندگان از مرکز رشد واحد علوم تحقیقات واقع در مرکز اسناد و کتابخانه مرکزی دانشگاه -مزین به نام مرحوم دکتر حبیبی- در روز دوم بود که به همراه معارفه نمایندگان شرکتهای مستقر و سخنرانی معاونین فن‌آوری و پژوهشی دانشگاه انجام شد. در پایان طی مراسم اختتامیه این گردهمایی، از ۱۵ انجمن علمی دانشجویی برتر در گروههای آموزشی مختلف و رؤسای زیرمجموعه های پیشرو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان در واحدهای دانشگاه‌های آزاد اسلامی کشور، تجلیل به عمل آمد. 

نوشته قبلی
کارگاه کالیبراسیون تجهیزات پزشکی
نوشته بعدی
ورکشاپ مواد مهندسی شده برای کاشت در بدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up
×